+38 (032) 243 26 83
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Головна/ Новини/ DECOR MONTAGE ALBA

DECOR MONTAGE ALBA

Суха клейова суміш DECOR MONTAGE ALBA призначена для монтажу гіпсових плит, декоративних виробів та різноманітних елементів з гіпсу, таких як карнизи та фактурні вироби. Також  використовується для приклеювання гіпсокартонних листів.

Властивості: 

 • швидкий та простий монтаж
 • висока адгезія
 • відсутність усадки після висихання
 • не сповзає з поверхні
 • швидко набирає міцність
 •  екологічно чистий

Склад: гіпс, модифікований мінеральними, полімерними та іншими добавками.

Підготовка поверхні

(згідно з ДСТУ Н Б А.3.1-23:2013, ДСТУ Н Б В.2.6-212:2016)

Поверхня, підготовлена до опорядження, повинна бути рівною і міцною, очищеною від бруду, жирів, залишків олійних та емульсійних фарб, інших речовин,

що знижують адгезію розчину. Для кращого зчеплення основу слід обробити ґрунтовкою ALBA UNI GRUND.

Приготування розчинової суміші

У посуд з чистою водою (кількість води зазначено у технічних характеристиках) додати суху суміш, одночасно перемішуючи низькообертовим міксером до утворення однорідної пастоподібної маси без грудок. Суміш залишити на 5 хвилин і ще раз перемішати. Розчинову суміш можна використовувати протягом 50 – 60 хв.

Виконання робіт

Перш ніж приклеювати ліпний декор невеликої ваги, такий як тонке різання, фриз чи віньєтки, рекомендується вирівняти зворотну поверхню виробу. Для цього виріб кладуть на наждачний папір та у два-три заходи знімають нерівності. Далі на зворотний бік виробу наносять клей гіпсовий ALBA DECOR MONTAGE та з’єднують склеювані поверхні.

Виріб слід притримувати протягом 2–3 хвилин, поки клейова суміш не затвердіє.

Увага! Монтувати гіпсову ліпнину краще у вологому стані, оскільки затверділий гіпс ускладнює процес кріплення, через те, що погано піддається обробці.

Вироби з гіпсу великої ваги, такі як розетки чи карнизи, слід кріпити за допомогою клею гіпсового ALBA DECOR MONTAGE та дюбелів-цвяхів (саморізів).

Для забезпечення міцності на виробах та шпакльованих поверхнях необхідно робити насічку під розмір ліпнини. Під час монтажу виробів клейову масу накладають так, щоб при притисканні виробу до стелі чи стіни клейова маса видавлювалася, а між поверхнею та виробом не утворювалася порожнеча. Залишки маси знімають шпателем.

Стики карнизів під час монтажу не повинні бути відкритими.

Зберігання та транспортування

Зберігати в непошкодженій тарі виробника на піддонах за температури повітря не вище +40 °С у сухих приміщеннях з відносною вологістю повітря не вище 75 %. Гарантійний термін зберігання — 12 місяців з дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Заходи безпеки

Зберігати в недоступному для дітей місці. Суміш, взаємодіючи з водою, дає нейтральну реакцію. У разі потрапляння розчинової суміші в очі — промити чистою водою, за потреби звернутися до лікаря

Упаковка

Пластикові відра, маса нетто — 4 кг, 8 кг.

Технічні характеристики*

 • Витрата води для приготування розчинової суміші  – 0,47–0,52 л/кг
 • Термін придатності –  не менш ніж 50–60 хв.
 • Відкритий час  – не менш ніж 15–20 хв.
 • Час коригування – не менш ніж 10 хв.
 • Міцність зчеплення з основою – не менш ніж 0,7 МПа
 • Міцність на розтяг при вигині – не менше 3,5 МПа.
 • Міцність при стиску – не менше 10 МПа.

*За нормальних умов — температури +20 °С, відносної вологості повітря 60 %. У разі виконання робіт за умов, які відрізняються від нормальних, значення показників можуть відхилятися від зазначених у таблиці.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність суміші клейової ALBA DECOR MONTAGE вказаним технічним характеристикам та не несе відповідальності за використання матеріалу в цілях і умовах, не передбачених цією інструкцією. Інструкція має рекомендаційний характер і не замінює професійної підготовки виконавця.

Відповідність санітарно-гігієнічним вимогам підтверджена висновком. Суміш ALBA DECOR MONTAGE Г.2. ЗК6 відповідає вимогам ДСТУ Б В.2.7-126:2011