+38 (032) 243 26 83
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Головна/ Новини/ День будівельника

День будівельника

8 серпня в Україні відзначають професійне свято будівельників

Щорічно у другу неділю серпня відзначається День будівельника. Цього року свято припадає на 8 серпня.

В Україні ці свято встановлено 1993 року указом президента Леоніда Кучми на підтримку ініціативи працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів.

Будівельник – це важлива і дуже відповідальна професія. І кожен з нас завдячує їм своїми теплими, затишними і безпечними оселями та офісами.

Будівельники особливий народ. Вони не раз ставали героями численних анекдотів і всілякої критики. На них покладають свої надії прихильники широкої індустріалізації. Вони завжди несли у своїй роботі величезну відповідальність і майже завжди виправдовували всі сподівання. Згадаймо, кому ми зобов’язані успіхом в грандіозних будівництвах і створенні найрізноманітніших будівельних об’єктів, звичайно ж нашим дорогим будівельникам.

З розвитком нових технологій, робота будівельників стає все більш ефективною, проте все одно залишається дуже трудомісткою та небезпечно. А хороших будівельників цінували і цінують завжди і всюди.
Колектив компанії «Альба» вітає усіх причетних до цієї галузі. Ваша праця – запорука комфорту та затишку українського народу. Плідної та цікавої вам роботи, оригінальних проектів та надійного фундаменту.