+38 (032) 243 26 83
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Головна/ Новини/ Обираємо колір стін з ALBA

Обираємо колір стін з ALBA

 ТМ “Альба” пропонує фарби для внутрішнього та зовнішнього оздоблення стін, які допоможуть вам втілити усі ваші колірні фантазії.

Хто робив ремонт, той знає: найскладніше у ремонті – це вибір кольору для стін. У магазинах море відтінків, від яких очі розбігаються. І обрати той, що підійде саме вам, дуже складно.

Зібрали для вас кілька порад, які допоможуть вам у цій нелегкій справі.

В інтер’єрі має переважати одна гама – тепла або холодна.

Пам’ятайте: світлі відтінки оптично збільшують, а темні навпаки. Цей прийом можна використати, щоб візуально змінити пропорції помешкання.

Якщо використовуєте прийом зонування, то оберіть один домінантний колір, решту відтінків мають поєднуватимуться з ним.

Не забувайте про психологічний вплив кольорів.

Науковці багато уваги і часу приділяють дослідженню кольорів та тому, як вони впливають на людину. Доведено, наприклад, що жовтий колір додає енергії, підвищує концентрацію уваги, викликає радість і здатний підняти настрій навіть у похмуру погоду.

Помаранчевий позитивно впливає на апетит. Його можна використовувати при оформленні кухні та їдальні. Це, до речі,  найкращий колір для шкільних коридорів.

Зелений допомагає боротися із втомою, стабілізує нервову систему, а також підходить для робочого місця. Він заспокійливо впливає на психіку, не втомлює, допомагає засвоювати інформацію.

Синій, блакитний кольори привертають увагу і діють заспокійливо. Власне це гарний колір для  спальні. Поєднання, наприклад, приглушеного синього з білим сприяє заспокоєнню та розслабленню. Якщо кімната невелика, для фарбування краще використовувати білий, молочний, пісочний, персиковий або бежевий відтінок.

У дитячій кімнаті можна запросто використати комбіноване фарбування стін: ігрову зону оформіть яскравими тонами Блакитний, помаранчевий, рожевий), навчальну і зону сну – спокійними, нейтральними кольорами (білий, молочний, пісочний).

Для вітальні підходять будь-які тони: теплі, холодні, світлі, темні. Якщо це місце, де ви шукаєте спокою і розслаблення після роботи, то використайте сіру, фіолетову, блакитну палітру.

Білий колір – універсальний, він візуально збільшує простір та підходить абсолютно для всіх кімнат.

В асортименті “Альба” фарби як для внутрішнього, так і зовнішнього оздоблення стін:

INTERIOR STANDARD ALBA– матова акрилова фарба, стійка до сухого стирання;

INTERIOR PRO ALBA– матова акрилова фарба, стійка до миття;

INTERIOR PREMIUM ALBA  – матова акрилова фарба з високою стійкістю о миття.