+38 (032) 243 26 83
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Головна/ Новини/ Ручний чи машинний? Який метод штукатурки обрати

Ручний чи машинний? Який метод штукатурки обрати

Нас часто запитують, як краще наносити штукатурку – вручну чи за допомогою машини. Розказуємо про переваги та недоліки кожного методу.

Останнім часом дуже популярним став машинний метод нанесення штукатурки. І у нього справді багато переваг. Насамперед – швидкість. Машинний метод полягає у нанесенні  штукатурки за допомогою спеціальної станції. А це значно зменшує час роботи та збільшити продуктивність роботи, порівняно з ручним методом.

Якість. Штукатурна станція  забезпечує рівномірне нанесення шару штукатурки без різних нерівностей, що можуть бути присутні при ручному нанесенні. Це дозволяє досягти високої якості поверхні та однорідного фінішного вигляду.

Економність. Машинна штукатурка економніша у використанні матеріалів, тому що  дозволяє точно контролювати кількість нанесеної штукатурки і уникнути зайвої витрати матеріалів.

Але! Штукатурна станція – дорогий “ґаджет”. Це може стати перешкодою для менших будівельних компаній або майстрів-одинаків з обмеженим бюджетом. Найчастіше її використовують бригади майстрів-професіоналів на великих площах роботи.

До того ж, штукатурна станція досить шумний агрегат. І якщо ви виконуєте роботи у квартирі – непорозуміння із сусідами вам гарантовані.

Машинна штукатурка обмежена у застосуванні порівняно з ручним нанесенням, особливо на складних або неправильних поверхнях. Ручне штукатурення  більш гнучке і може пристосовуватися до різних умов.

Своєю чергою, ручний спосіб штукатурки є більш традиційним. Обробка поверхні відбувається стандартними інструментами та матеріалом, без використання спеціальних пристроїв та пристосувань. А це означає, що проведення штукатурних робіт за великого бажання і мінімальних вкладень може освоїти кожен.

Замість висновків

Який із методів штукатурки обрати вам, залежить від конкретних завдань, які стоять перед вами – від розміру проєкту, бюджету, типу поверхні тощо. У певних випадках  – наприклад, на великих площах, вигідно використовувати машинну штукатурку. А майстрові-одинакові у невеликій квартирі доцільніше працювати ручний методом.

Що пропонує “Альба”

В асортименті “Альба” є штукатурки як ручного, так і машинного нанесення:

HP GIPS  – штукатурка гіпсова ручного нанесення

MP GIPS  – штукатурка гіпсова машинного нанесення

HP CEMENT –  штукатурка цементно‑вапняна ручного нанесення

MP CEMENT –  штукатурка цементно‑вапняна машинного нанесення