+38 (032) 243 26 83
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Головна/ Новини/ Шпаклівка гіпсова для швів G Filler

Шпаклівка гіпсова для швів G Filler

Шпаклівка гіпсова для швів “G Filler” ALBA призначена для ручного шпаклювання з використанням армуючої стрічки швів між гіпсокартонними та гіпсоволокнистими листами з стонченою чи заокругленою кромкою, виправлення незначних дефектів їх поверхні (тріщин, вибоїн, незначних пошкоджень), шпаклювання стиків, раковин і нерівностей збірних залізобетонних елементів, монтажу та шпаклювання швів гіпсових пазогребеневих плит, вирівнювання стін і стель з нерівностями до 6 мм всередині сухих приміщень. Допускається одно- або двошарове нанесення шпаклівки шарами товщиною 1-3 мм. Завдяки особливому складу володіє високою адгезією до основи та водоутримувальною здатністю, що дозволяє створювати рівні та міцні поверхні.

ВЛАСТИВОСТІ

– висока адгезія до основи

– легка в нанесенні та обробці

– тріщиностійка

– пластична

– безусадочна

– високоміцна

– екологічно чиста

– гіпоалергенна

– паропроникна

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Відповідно до ДСТУ-Н Б В.2.6 – 212:2016 та ДСТУ-Н Б А.3.1 – 23:2013 поверхня, підготовлена до опорядження, повинна бути міцною та однорідною за водопоглинанням, очищеною від пилу, бруду, жирів, залишків олійних, емульсійних фарб та інших речовин, що знижують адгезію розчину. Уражені грибками поверхні необхідно механічно видалити на глибину ураження, поґрунтувати антисептичною ґрунтовкою ALBA , наприклад BIO PROTECT. За необхідності попереднього ремонту або вирівнювання поверхні застосовувати сухі суміші ALBA згідно інструкцій та відповідно до призначення.

Для створення рівномірного поглинання поверхні необхідно використовувати ґрунтовки ALBA відповідно до типу основи:

основи з невизначеною міцністю (цементно-піщані, цементно вапняні) обробити ґрунтовкою глибокого проникнення PROFI GRUND методом «мокрий по мокрому» до повного насичення.

Міцні основи (цегляні, цементно-піщані, гіпсокартонні та гіпсоволокнисті листи) обробити ґрунтовкою універсальною UNI GRUND.

Гіпсові, гладкі бетонні поверхні, ніздрюватий бетон обробити ґрунтовкою QUARTZ GRUND ACRYL або іншою ґрунтовкою ALBA з кварцовим наповнювачем. Після ґрунтування приступати до оздоблювальних робіт не раніше, ніж через 4 години.

Технічні характеристики шпаклівки гіпсової G Filler “Alba”