+38 (032) 243 26 83
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Головна/ Новини/ Як правильно фарбувати стіни

Як правильно фарбувати стіни

Фарбування стін – це не просто один з видів ремонтних робіт. Це часто ще й один із видів психотерапії. Коли хочеться змін – фарбуй! Але щоб цей сеанс психотерапії не закінчився фіаско, потрібно дотримуватись певних правил. Особливо якщо ви маляр-початківець.

Отож, 5 порад для початківців від ALBA. Що потрібно знати перед тим, як взятися до фарбування стін.

Фарбуємо з "Альба"

Підготуйте поверхню! Стіна на яку ви буде наносити фарбу має бути рівна, чиста та суха.

Для фінішного вирівнювання поверхні рекомендуємо використовувати фінішну шпаклівку ТМ “Альба”. Це може бути шпаклівка гіпсова FINISH або, наприклад, готова до застосування шпаклівка ULTRA FINISH.

Поґрунтуйте стіну! Ґрунтовка зміцнить основу, підвищить адгезію фарби та зекономить витрату фарби. На цьому етапі можете використати –ґрунтовки UNI GRUND чи PROFI GRUND. Тут уже залежить від основи.

Малярною стрічкою захистіть багети, розетки, дверні коробки, віконні рами та інші дрібні деталі. Це легше, ніж потім відмивати їх від фарби.

Перед застосуванням фарбу ретельно перемішайте! Фарбуйте спочатку у важкодоступних місцях: кути, навколо розеток та вимикачів. Найкраще це зробити пензлем. Решту поверхні фарбуйте валиком.

Не економте! Фарбуйте у два шари.

Під час нанесення першого шару фарби ALBA можна додати 10% води до об’єму фарби та ретельно перемішати. Другий шар наносьте тільки після висихання першого. Час висихання дивіться в інструкції.

І насамкінець – вибирайте якісні фарби! В  асортименті “Альба” фарби для внутрішнього та зовнішнього оздоблення стін:

INTERIOR STANDARD ALBA– матова акрилова фарба, стійка до сухого стирання;

INTERIOR PRO ALBA– матова акрилова фарба, стійка до миття;

INTERIOR PREMIUM ALBA  – матова акрилова фарба з високою стійкістю о миття.