+38 (032) 243 26 83
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Головна/ Новини/ Який колір обрати для оздоблення фасаду

Який колір обрати для оздоблення фасаду

Облаштування фасаду – справа не проста. Беручись до робіт, ви точно постанете перед питанням, який колір фасаду обрати: світлий чи темний, однотонний чи комбінований.

Ми зібрали кілька порад, які допоможуть вам обрати оптимальний варіант, що ваш дім виглядав гармонійно і тішив вас багато років.

1. Якщо ваш будинок невеликий, то краще обирайте світлі відтінки. Так ви візуально збільшите будівлю. Світлий однотонний колір – це завжди стильно.

2. Проте якщо будівля низька, приземлена, можна розбавити фасад контрастними вертикальними акцентами. Відповідно, якщо будинок високий і вузький горизонтальні деталі візуально його розширять.

3. Якщо будинок великий, то темний колір його візуально зменшить. У такому випадку можна також використати прийом зонування, поєднавши світлі та темні кольори. Наприклад, стіни пофарбувати одним кольором, а елементи, що виступають, – іншим. Часто у такий спосіб відмежовують поверхи тощо.

4. Два кольори на фасаді – гарна ідея урізноманітнити будівлю.

Контрастні кольори також дуже гарно дивляться. Темний низ, світлий верх – це класика, яка ніколи не набридає.

5. А от з яскравими кольорами треба бути обережними: не варто облаштовувати фасад кількома яскравими тонами.

6. Вибираючи колір фасаду, обов’язково візьміть до уваги, якого відтінку буде покрівля, віконні рами, підвіконня, двері – вони мають гармоніювати між собою.

7. І ще одне! Озирніться довкола і подивіться, як оздоблені будинки на вашій вулиці. Бо якщо довкола вас фасади пастельних стриманих кольорів, то не варто виділятись серед них яскравою плямою – ну хіба що ви любите епатувати і привертати до себе увагу

На фото – приклади облаштування декоративними фасадними штукатурками «Альба».

В асортименті «Альба»:
Штукатурки мінеральні декоративні:
ALBA «DECOR» «Короїд»
Штукатурки декоративні акрилові
Штукатурки декоративні силіконові:
Штукатурка декоративна ALBA MOSAIC DECOR.